velikonoční turnaj -21.4.2019

  1. místo Vodička Petr- Strojetice
  2. místo Slunečko Petr- Otročice
  3. místo Mareš Miloš- Otročice
  4. místo Mynařík Jan - Onšov

5. ročník Chyšná (16.3.2019)

  1. místo Strojetice( Málek , Holada,Vodička P. Vodička T.)
  2. místo Čechtice (Sedláček A st.., Sedláček A.ml., Sedláček D.,Kapek)
  3. místo Chyšná( Kos, Kosová, Langr, Červinka)
  4. místo Onšov( Budař, Minařík, Petrů, Hrabánek)
  5. místo( Slunečko J., Slunečko P. st.,Slunečko P. ml., Mareš)

6.ročník -2.2.2019

1. místo      Slunečko Petr - Otročice 2. místo     Málek Roman - Strojetice 3. místo     Vodička Petr - Strojetice( handicap -3) 4. místo     Sedláček David- Čechtice

13. ročník Otročice open 19.1.2019

Letos se zúčastnilo 19.borců.
  1. místo Petr Slunečko- Otročice
  2. místo Roman Málek- Strojetice
  3. místo Jan Michálek
  4. místo Antoním Sedláček ml.- Čechtice

2.Ročník o poháry starosty Čechtic (27.10.2018)

5. ročník (26.12.2018)

  1. místo- Sedláček Antonín ml., Kapek Miroslav-Čechtice
  2. místo- Slunečko Petr, Mareš Miloš-Otročice
  3. místo- Mynařík Jan, Budař Dan-Onšov
  4. místo- Sovka Martin, Škoda Jiří-Onšov

6. ročník (1.12.2018)

  1. místo   Slunečko Petr-Otročice
  2. místo   Mynařík Jan - Onšov
  3. místo   Budař Dan- Onšov
  4. místo   Málek Roman-Strojetice

2018- 10.11.2018

Letošního 10. ročníku se zúčastnilo 9 dvojic.
  1. místo Málek Roman, Graz Jožo- Strojetice,Keblov
  2. místo Mareš Miloš, Slunečko Petr- Otročice
  3. místo Sedláček Antonín ml., Kapek Miroslav- Čechtice
  4. místo Budař dan, Minařík Honza- Onšov

Pinpongová sezóna 2018-2019

Sezóna ukončena

 

5. ročník- 17.3.2018

  1. místo: Petr Vodička -Strojetice
  2. místo: Lubomír Kříž- Vlašim
  3. místo: Dan Budař-Onšov
  4. místo: Jaroslav Kohout- Javorník

12. ročník Otročice open-10.2.2018

Celkem se zúčastnilo 24 hráčů.
  1. místo- Lubomír Kříž- Vlašim
  2. místo- Petr Vodička- Strojetice
  3. místo- Myroslaw Kopinecz
  4. místo- Petr Slunečko-Otročice

2018- 27.1.2018

Letošního ročníku se zúčastnilo 10 dvojic. Hrálo se každý s každým. Pořadí je následovné: 1.místo: Roman Málek, Petr Vodička- Strojetice 2. místo: Dan Budař, Honza Minařík- Onšov 3. místo: Tomáš Jaroš ml., Tomáš Jaroš st.- Onšov 4. místo: Miloš Mareš, Petr Slunečko- Otročice 294

4. ročník (26.12.2017)

  1. místo: Petr Vodička, Roman Málek-Strojetice
  2. místo: Martin Sovka, Jiří Škoda- Onšov
  3. místo: Petr Slunečko, Miloš Mareš- Otročice

5. ročník (2.12.2017)

Celkem se zúčastnilo 17 hráčů. Konečné pořadí:
  1. místo  Vodička Petr (Strojetice)
  2. místo  Slunečko Petr(Otročice)
  3. místo  Kříž Lubomír (Vlašim)
  4. místo  Málek Roman(Strojetice)

4. ročník (25.11.2017)

Zúčastnilo se 9 dvojic a po dvojkolovém klání postoupilo do vyřazovacího pavouka 8 dvojic.
  1. místo  Holada Josef,Vodička Petr- Strojetice
  2. místo  Budař Dan, Minařík Jan- Onšov
  3. místo  Sedláček David, Šanda Martin- Čechtice
  4. místo  Janeba Jiří, Burda- Bolina, Všechlapy

5. ročník – 18.11.2017

Po vzájemném dvoukolovém klání 1. místo obhájili domácí. Celkem se zúčastnilo 10 dvojic. 1. místo Holada Josef, Vodička Petr- Strojetice   2. místo Mareš Miloš, Slunečko Petr- Otročice   3. místo Kapek Miroslav, Sedláček Antonín ml.- Čechtice   4. místo Budař Dan, Minařík Jan - Onšov

4. ročník – 11.3.2017

1. místo Holada Josef - Strojetice Vodička Petr - Strojetice 20170311_155017 2. místo Slunečko Petr - Otročice Mareš Miloš - Otročice 20170311_154910 3. místo Budař Dan - Onšov Mynařík Jan - Onšov 20170311_154825 4. místo  Kapek Miroslav - Čechtice Foller Jaroslav - Otočice 5. místo Janeba Jiří - Bolina Prokop Miloš - Chlum 6. místo Málek Roman - Strojetice Málek Pavel st. - Strojetice 7. místo Sedláček Antonín st. - Čechtice Grác 8. místo Novotný František - Otročice Boudník Ondřej - Čechtice  

MASTER CUP – turnaj družstev 25.3.20017 od 10 00 hod Chyšná

Pořádá Onšov v obci Chyšná 25.3.20017 od 10 00 hod

4.ročník 18.2.2017

1. místo      Slunečko Petr - Otročice 2. místo     Vodička Petr - Strojetice 3. místo     Sedláček David- Čechtice 4. místo     Foller Jaroslav- Otročice 20170218_181346 16837839_1390048921016756_855967043_n 20170218_181305

11. ročník Otročice Open 28.1. 2017

Dospělí
  1. místo   Slunečko Petr - Otročice
  2. místo   Budař Dan  -  Onšov
  3. místo   Holada Josef  -  Strojetice
  4. místo   Málek Roman  -  Strojetice
  P1090420 Děti 1.místo   Jaroš Tomáš m. - Onšov 2.místo   Budař Dan    -  Onšov 3. místo   Boudník Ondřej  -  Čechtice P1090386 P1090357  

2017

Challengeru v Otročících se zúčastnilo 11 dvojic, které hrály ve dvu skupinách z těchto skupin se vytvořila jedna finálová a ta určila toto pořadí:   1. místo - Josef Holada a Petr Vodička (Strojetice) holada 2. místo - Jaroslav Foller (Otročice) a Miroslav Kapek (Čechtice) kapek 3. místo - p. Kohout a p. Kohout (Javorník) kohoutovi 4. místo - David Špaček a Alena Křížová (Čechtice)         vsichni stul prvni tri

Ping Pong v následujících měsících

18. 2. 2017 - STROJETICE - dvouhra v 10:00 11. 3. 2017 - STROJETICE - čtyřhra v 9:00

2. ročník (29. 12. 2016)

Turnaje dvuher se v místní sokolovně zúčastnilo uctyhodných 31 hráčů, kteří byli rozlosováni do 4 skupin. Z každé skupiny postoupili čtyři do dalších čtyř skupin. Další průběh turnaje vypadal tak, že z vytvořených čtyř skupin postoupili dva do finálové skupiny a ta udala toto pořadí: 1. místo Petr Vodička (Strojetice) 2. místo Lubomír Kříž (Vlašim) 3. místo Petr Slunečko (Otročice) 4. místo Antonín Jakl (Křivsoudov)

3. ročník (26. 12. 2016)

Tradičnío vánočního turnaje v Onšově se zúčastnilo 17 dvojic, které se rozdělily do třech skupin. Z pořadí v těchto skupinách vzešel výsledný pavouk, ve kterém bylo 16 dvojic a pavouk následně vytvořil toto pořadí:   1. místo Šanda Martin (Čechtice) - Sedláček David (Čechtice) 2. místo p. Hanousek (Onšov) - p. Duda (Onšov) 3. místo Petr Slunečko (Otročice) - Miloš Mareš (Otročice) prvnitri 4. místo Tomáš Jaroš ml. (Onšov) - Tomáš Jaroš st. (Onšov)   pavouk skupina A skupina B skupoina c  

Otročice Open 11. ročník dvouhra – 28.1.2017 v KD Otročice

Kategorie dětí se  bude upřesňovat.

Otročice Challanger 8. ročník ve čtyřhře 14.1.2017 od 10 00 hod v KD Otročice

Vánoční turnaj – Onšov 26.12.2016 od 9 00 hod

Vánoční turnaj - čtyřhra zač 9 00 hod v hospodě.

3. ročník (3. 12. 2016)

Mikulášského turnaje ve čtyřhře se zúčastnilo 14 dvojic. Hrálo se švýcarským systémem v jedné skupině. Pokračovalo se pavoukem a výsledek byl tento:
  1. místo Petr Vodička - Josef Holada (Strojetice)
  2. místo David Sedláček - Martin Šanda (Čechtice)
  3. místo Miloš Mareš - Petr Slunečko (Otročice)
  4. místo Jan Prokop - Radek Navrátil (Chlum)
snimek-obrazovky-10 img_1487 img_1524 img_1515 img_1505 img_1498          

4. ročník (26. 11. 2016)

4. ročníku dvouhry v Čechticích se zúčastnilo 22 lidí. Hrálo se švýcarským systémem v jedné skupině. Prvních 16 dále pokračovalo v pavouku a výsledek byl takto:
  1. místo Lubomír Kříž (Vlašim)
  2. místo Petr Slunečko (Otročice)
  3. místo Petr Vodička (Strojetice)
  4. místo David Sedláček (Čechtice)
img_1462 snimek-obrazovky-9

Ročník 2016/2017

Turnaje : 26.11. 2016  Čechtice - Dvouhra   Začátek 10:00                                                                                                                       27.11. 2016    Čechtice -dvouhra děti do 15 let  Začátek 10:00      3.12.2016 Čechtice - Čtyřhra   Začátek 10:00 28.12.2016 Křivsoudov -dvouhra Začátek 9:30

3. ročník (27. 2. 2016)

Čtyřhry v Křivsoudově se zúčastnilo 14 dvojic. Byly rozděleny do dvou skupin, z každé skupiny postoupily 4 dvojice a ty pak hrály vítěznou skupinu. Z té vzešlo toto pořadí. 1.místo Šanda Martin, Sedláček David (Čechtice) 2.místo Mareš Miloš,Slunečko Petr (Otročice) 3.místo Holada Josef, Vodička Petr (Strojetice) 4.místo Kapek Miroslav, Sedláček Antonín ml. (Čechtice)   IMAG0457_BURST005 IMAG0460

3. ročník (20. 2. 2016)

Dvouhry se zúčastnilo 13 hráčů. 1.místo  Kříž Lubomír (Vlašim) 2.místo  Vodička Petr (Otročice) 3.místo  Sovka Martin (Onšov) 4.místo  Slunečko Petr (Otročice) IMAG0241 IMAG0261 IMAG0441 IMAG0256 tabulka

Master cup (Strojetice ) 19.3.2016 – 9:30!!

3. ročník 30.1.2016

1. místo      Kříž Lubomír - Vlašim 2. místo      Sovka Martin - Onšov 3. místo      Vodička Petr - Strojetice 4. místo      Málek Roman - Strojetice

Čechtice – dvouhry 20.2.2016 (9:30) — Křivsoudov -čtyřhry 27.2.2016 (9:30)

2016

1. místo Holada Josef - Strojetice Vodička Petr - Strojetice 20160102_174027 2.místo Sedláček Antonín st. - Čechtice Kříž Luboš - Vlašim 20160102_173938 3. místo Jakl Antonín - Křivsoudov Macháček Martin - Křivsoudov   20160102_173855 4.místo Málek Roman - Strojetice Dudek Ivoš - Strojetice 20160102_173818     20160102_10191720160102_174115
 

1. ročník (2015)

1.místo  p.Duda  2.místo  Křížová Alena(Vlašim) 3.místo p.Němec 4.místo  Sedláček David (Čechtice)

2015

19. 12. 2015,se uskutečnil  10. ročník Otročice Open jednotlivců, kam se o umístění a body přijelo poprat 24 hráčů v kategorii dospělých. Ze základních a osmifinálových skupin postoupilo do vyřazovacích bojů 8 nejlepších. Následující čtvrtfinále, semifinále a finále zformovalo toto umístění: Dospělí
  1. Kříž Lubomír -Vlašim
  2. Vodička Petr – Strojetice
  3. Ptáček Luboš -Křivsoudov
  4. Slunečko Petr-Otročice
Vítězové - OtročiceHráči - Otročice Do kategorie dětí se přihlásilo 10 závodníků, kteří mezi sebou soupeřili ve 45 napínavých kláních každý s každým s následujícím pořadím: Děti
  1. Budař Daniel – Onšov
  2. Jaroš Tomáš-Onšov
  3. Boudník Ondřej-Čechtice
  4. Urbánek Lukáš
Vítězové děti - OtročiceDěti - Otročice

2. ročník (26. 12. 2015)

vsichni 1. místo Šanda Martin (Čechtice) - Sedláček David (Čechtice) 2. místo Kapek Miroslav ( Čechtice) - Sedláček Antonín ml. ( Čechtice) 3. místo Sovka Martin ( Onšov) - p. Škoda ( Onšov) prvnitri 4. místo Kříž Lubomír ( Vlašim) - Sedláček Antonín st. ( Čechtice)      

3. ročník 21.11. 2015

Ročník 2015/2016 ve stolním tenise byl odstartován 21. 11. ve Strojeticích. Zúčastnilo se 9 párů a z odehraných 144 vyrovnaných zápasů vzešlo následující pořadí: 1. místo - Holada Josef, Vodička Petr (Strojetice), 2. místo - Šanda Martin, Sedláček David (Čechtice), 3. místo - Křížová Alena, Špaček David (Vlašim, Čechtice), 4. místo - Sovka Martin, Svoboda Radek (Onšov). Děkujeme všem hráčům a pořadatelům za krásnou ping pongovou sobotu a těšíme se na další sportem strávené dny. P112056320151121_101442

2.ročník (12.12.2015)

Mikulášského turnaje čtyřher  se zúčastnilo se 17 dvojic

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Snímek obrazovky (8)     1.místo Pošusta J., Pošusta M. ( Lukavec )
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2.místo Šanda Martin ,Sedláček David (Čechtice)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3.místo Ptáček Luboš, Vodička Petr (Křivsoudov,Strojetice)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4.místo Křížová Alena, Špaček David ( Vlašim,Čechtice)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Začíná ročník 2015/2016

Program: 19. 12. jednotlivci v Otročicích 26. 12. čtyřhra v Onšově 28. 12. jednotlivci v Křivsoudově  2. 1. čtyřhra v Otročicích   Nové bodování soutěže vítěz ročníku 1. místo   5 bodů 2. místo    4 body 3. místo    3 body 4. místo   2 body 5. až 8. místo ( kdo vypadne ve čtvrtfinale)  1 bod  

velikonoční turnaj – dvouhra 2015

1. místo p. Michálek - Onšov 2. místo Kříž Lubomír - Vlašim 3. místo Málek Roman - Strojetice

1.Ročník Master cupu (21.3.2015)

Týmy:
  • Čechtice I ( 1.Sedláček David,2.Šanda Martin,3.Sedláček Antonín,4.Kapek Miroslav)
Cechtice
  • Otročice ( 1.Slunečko Petr,2.Mareš Miloš ,3.Mareš Štěpán,4.Slunečko Josef)
Otrocice
  • Křivsoudov ( 1.Ptáček Luboš ,2.Geleta Jan,3.Geleta Petr,4.Kovařík Miroslav)
krivsoudovKrivsoudov2
  • Strojetice ( 1.Holada Josef,2.Málek Roman,3.Málek Pavel,4.Dudek Ivoš)
Strojetice
  • Onšov ( 1.Mynařík Jan ,2.Budař Dan,3.Jaroš Tomáš St.,4.Jaroš Tomáš Ml.)
Onšov
  • Čechtice II ( 1.Kříž Lubomír ,2.Sedláček Antonín St.,3.Špaček David ,4.Novotný František )
Čechtice II   Výsledky:  Čechtice I vs Otročice 4:2 ,vs Křivsoudov 5:1 , vs Strojetice 5:1,vs Onšov 5:1 ,vs Čechtice II 5:1  Otročice vs Čechtice I 2:4 , vs Křivsoudov 2:4, vs Strojetice 3:3 ,vs Onšov 4:2 ,vs Čechtice II 6:0  Křivsoudov vs Čechtice I 1:5 ,vs Otročice 4:2 ,vs Strojetice 5:1 ,vs Onšov 4:2 ,vs Čechtice II. 4:2  Strojetice vs Čechtice I 1:5 ,vs Křivsoudov 1:5 ,vs Otročice 3:3 ,vs Onšov 3:3 ,vs Čechtice II 5:1 Onšov  vs Čechtice I 1:5 ,vs Křivsoudov 2:4,vs Otročice 2:4 ,vs Strojetice 3:3, vs Čechtice II 4:2 Čechtice II vs Čechtice I 1:5,vs Křivsoudov 2:4 ,vs Otročice 0:6 ,vs Strojetice 1:5 ,vs Onšov 2:4   Celkové pořadí: 1. místo : Čechtice I ( body 10 ,24 vítězství) 2.místo : Křivsoudov (body 8,18 vítězství) 3.místo : Otročice (body 5,17 vítězství) 4.místo: Strojetice (body 4 , 13 vítězství) 5.místo: Onšov (body 3,12 vítězství) 6.místo :Čechtice II (body 0,6 vítězství) * za výhru 2 body ,za remízu 1 bod spolecne

2. ročník 28.2. 2015

1. místo Slunečko Petr - Otročice 2. místo Holada Josef - Strojetice 3. místo Málek Roman - Strojetice OKv3Cngiah3UnSvzW73fLAV5SSiyE_5E4HB30FJXEXwaF4GsyjajgCs-rYC3SjmMclbFmPw q1_VpPOkDxLUnQ7mtGsxyl-D78bCZK_GaHIOegzTGNcf88SCIEz95gFUCx6NYJcqKGwjNpY

Vítěz ročníku

Konečné pořadí -ročník 2018/2019

1. místo -  39 bodů

Slunečko Petr - Otročice  

2. místo -  22 bodů

Sedláček Antonín ml.- Čechtice Kapek Miroslav - Čechtice  

3. místo -  21 bodů

Málek Roman - Strojetice  

4. místo -  19 bodů

Budař Dan- Onšov Mynařík Jan - Onšov Mareš Miloš - Otročice  

5. místo -  14 bodů

Janeba Jiří - Bolina  

6. místo -  12 bodů

Kohout Jaroslav - Javorník  

7. místo -  11 bodů

Holada Josef-Strojetice  

8. místo -  7 bodů

Grác Jožo- Keblov  

9. místo -  6 bodů

Kos Ladislav- Chyšná Vodička Petr -Strojetice  

10. místo -  5 bodů

Kosová Nela - Chyšná  

11. místo -  4 body

Sedláček David - Čechtice Sedláček Antonín st. - Čechtice Prokop Miloš- Chlum Langr Martin - D. Kralovice  

12. místo -  2 body

Hrabánek Vojta -Onšov  

13. místo -  1 bod

Kakos - Chlum Mareš Štěpán - Otročice Ptáček Luboš - Křivsoudov Kopecký Pavel - Trhový Štěpánov Kopecký Petr - Trhový Štěpánov Michálek Jan- Vodička Lukáš -Strojetice Slunečko Petr ml. -Otročice Babka - Alberovice Málek Pavel - Strojetice Dudek Ivo - Strojetice   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ročník 2017/2018

Konečné pořadí!!

 

1. místo -  49 bodů

Vodička Petr - Strojetice  

2. místo -  24 bodů

Budař Dan- Onšov  

3. místo -  23 bodů

Slunečko Petr - Otročice  

4. místo -  21 bodů

Holada Josef - Strojetice  

5. místo -  15 bodů

Málek Roman - Strojetice Mynařík Jan - Onšov  

6. místo -  14 bodů

Kříž Lubomír - Vlašim  

7.místo -  12 bodů

Mareš Miloš - Otročice  

8. místo -  7 bodů

Janeba Jiří- Bolina Kohout Jaroslav - Javorník Kapek Miroslav - Čechtice  

9. místo -  6 bodů

Sedláček David - Čechtice Sedláček Antonín ml.- Čechtice  

10. místo - 4 body

Šanda Martin - Čechtice Kos Ladislav -Chyšná Jaroš Tomáš ml.- Onšov  Prokop Miloš - Chlum Sedláček Antonín st.- Čechtice  

11. místo - 3 body

Jaroš Tomáš st.- Onšov Kopinecz Myroslaw- Ukrajina  

12. místo - 2 body

Burda Miroslav - Všechlapy Kosová Nela - Chyšná Navrátil Radek- Chlum Foller Jaroslav - Otročice  

13. místo - 1 bod

Graz Jožo - Keblov Kohout Michal- Javorník  Jakl Antonín-Křivsoudov     =============================================================================================

Ročník 2016/2017

Konečné pořadí !!

1. místo -  28 bodů- výtězný vzájemný zápas s Petrem Vodičkou

Slunečko Petr - Otročice

2. místo -  28 bodů

Vodička Petr - Strojetice

3. místo -  19 bodů

Holada Josef - Strojetice

4. místo - 16 bodů

Sedláček David - Čechtice

5. místo - 11 bodů

Kříž Lubomír - Vlašim Šanda Martin - Čechtice Mareš Miloš - Otročice

6. místo - 10 bodů

Budař Dan - Onšov

7. místo - 8 bodů

Foller Jaroslav - Otročice

8. místo - 6 bodů

Kapek Miroslav - Čechtice Jaroš Tomáš ml. - Onšov Mynařík Jan - Onšov

9. místo -  5 body

Janeba Jiří - Chlum

10. místo -  4 body

p. Hanousek - Onšov p. Duda - Onšov Jaroš Tomáš st. - Onšov Prokop Jan - Chlum Málek Roman - Strojetice

11. místo -  3 body

Jakl Antonín - Křivsoudov p. Kohout Ml. - Javorník p. Kohout  St.- Javorník Sedláček Antonín st. - Čechtice

12. místo -  2 body

Navrátil Radek - Chlum David Špaček - Čechtice Alena Křížová - Vlašim p. Kot - Chlum

13. místo - 1 bod

Juzl Jan - Křivsoudov Ptáček Luboš - Křivsoudov p. Škoda - Onšov Martin Langr - Onšov p. Hrabánek - Onšov p. Michálek - Onšov p. Zelenka - Onšov Málek Pavel st.  - Strojetice Grác Novotný František - Otročice Boudník Ondřej - Čechtice      

Ročník 2015/2016

Konečné pořadí

1. místo - 27 bodů
Vodička Petr - Strojetice    (při rozstřelu po vyhraném zápase nad L. Křížem) 2. místo -27 bodů Kříž Lubomír - Vlašim
3. místo -22 bodů
Sedláček David - Čechtice
4. místo -19 bodů
Šanda Martin - Čechtice
5. místo -17 bodů
Holada Josef-Strojetice
6. místo -13 bodů
Sovka Martin - Onšov Slunečko Petr - Otročice
7. místo - 12 bodů
Křížová Alena-Vlašim
8. místo - 9 bodů
Ptáček Luboš -Křivsoudov Kapek Miroslav-Čechtice
9. místo - 8 bodů
Sedláček Antonín st. - Čechtice Sedláček Antonín ml. - Čechtice
10. místo - 7  bodů
Špaček David-Čechtice
11. místo - 6 bodů
Mareš Miloš-Otročice
12. místo - 5 bodů
Málek Roman - Strojetice p. Pošusta J.  – Lukavec p. Pošusta M. – Lukavec
13. místo - 4 body
Mynařík Jan - Onšov Budař Dan - Onšov Macháček Martin-Křivsoudov p.Škoda-Onšov Jakl Antonín - Křivsoudov
14. místo - 3 body
Kovařík Miroslav-Křivsoudov   Dudek Ivoš-Strojetice
15. místo - 2 body
p.Svoboda-Onšov
16. místo - 1 bod
Janeba Jiří - Chlum Prokop Jan - Chlum Červený Jan - Křivsoudov Souček Tomáš - Křivsoudov Slunečko Martin-Otročice Navrátil Radek - Chlum            
 

Ročník 2014/2015

Konečné pořadí

USER COMMENTS

USER COMMENTS

1. místo - 13 bodů Málek Roman  - Strojetice 2. místo - 12 bodů Slunečko Petr - Otročice 3. místo - 8 bodů Mareš Miloš - Otročice 4. místo - 5 bodů Vodička Petr - Strojetice Dudek Ivoš - Strojetice 5. místo - 4 body Kovařík Miroslav - Křivsoudov Kříž Lubomír - Vlašim 6. místo - 3 body Sedláček David - Čechtice Jakl Antonín - Křivsoudov p. Michálek - Onšov 7. místo - 2 body Foller Jaroslav - Otročice Sedláček Antonín ml. - Čechtice Kapek Miroslav - Čechtice Holada Josef - Strojetice 8. místo - 1. bod Sovka Martin - Onšov Šanda Martin - Čechtice Vodička Vladislav - Strojetice Kohout Jaroslav - Javorník Kohout Michal - Javorník Sedláček Antonín st. - Čechtice Čmuchal Karel - Košetice Čermák Karel - Košetice

1. ročník (26.12.2014)

1. místo Vávra Otakar (Slavoj Pacov) - (Slavoj Pacov) 2. místo Slunečko Petr (Otročice)  - Mareš Miloš (Otročice) 3. místo Čermák Karel ( Košetice) - Čmuchal Karel ( košetice) 4. místo Kapek Miroslav ( Čechtice) - Sedláček Antonín ml. ( Čechtice)

1. ročník 15.3. 2014

1. místo Macháček Martin - Alberovice 2. místo Slunečko Petr - Otročice 3. místo Ptáček Luboš ml. - Křivsoudov

2. ročník 17.11.2014

1. místo Vodička Petr  (Strojetice)   - Vodička Vladislav (Strojetice) 2. místo Slunečko Petr (Otročice) - Mareš Miloš (Otročice) 3. místo Kohout Jaroslav (Javorník) - Kohout Michal (Javorník)

2.ročník (31.1.2015)

1.místo Mareš Miloš,Slunečko Petr (Otročice) 2.místo Sedláček Antonín Ml. ,Kapek Miroslav (Čechtice) 3.místo Sedláček Anotnín St. ,Kříž Lubomír (Čechtice,Vlašim) 4.místo Málek Roman,Dudek Ivoš (Strojetice) 11004835_10202450594344925_1509212364_n 10994753_10202450594384926_1125906164_n

2.ročník (14.2. 2015)

1.místo  Málek Roman (Strojetice) 2.místo  Sedláček David (Čechtice) 3.místo  Kříž Lubomír (Vlašim) 4.místo  Jakl Antonín (Křivsoudov)   11007686_10202450596304974_450827308_n 11016662_10202450596264973_1150358631_n 11006182_10202450596224972_493287567_n

1.ročník (6.12.2014)

1.místo Kovářík Miroslav ,Jakl Antonín (Křivsoudov) 2.místo Málek Roman, Ivoš Dudek (Strojetice) 3.místo Šanda Martin ,Sedláček David (Čechtice) 4.místo Kříž Lubomír ,Sedláček Antonín St. (Vlašim,Čechtice) 10921865_884322008256119_1782521541_n

1.ročník (22.3. 2014)

  1.místo  Slunečko Petr (Otročice) 2.místo  Málek Roman (Strojetice) 3.místo  Sedláček David (Čechtice) 4.místo Šanda Martin(Čechtice) P1000072P1000097  

2015

1. místo Málek Roman - Strojetice Dudek Ivoš - Strojetice   2.místo Slunečko Petr - Otročice (Praha) Foller Jaroslav - Otročice ( Praha)   3. místo Mareš Miloš - Otročice Kovařík Miroslav - Křivsoudov   4.místo Sedláček Antonín st. - Čechtice Kříž Luboš - Vlašim P1100703 P1100717

2014

DSC01197 DSC01149 1. místo Jakl Antonín - Křivsoudov Macháček Martin - Alberovice   2. místo Slunečko Petr – Otročice (Praha) FollerJaroslav  – Otročice (Praha)   3. místo Málek Roman - Strojetice Dudek Ivoš - Strojetice   4. místo Holada Josef - Strojetice Málek Pavel st. - Strojetice

2012 (2013)

P1070254 P1070231 1. místo Slunečko Petr - Otročice (Praha) Foller Jaroslav - Otročice (Praha)   2. místo Přitasil Vojtěch - Miřetice Kuneš Luboš - všechlapy   3. místo Málek Roman - Strojetice Dudek Ivoš - Strojetice

2012

P1030824 P1030718 P1030719 1. místo Kůžel Miloš st. - Javorník Kůžel Miloš ml. - Javorník   2. místo Slunečko Petr - Otročice (Praha) Slunečko Martin - Otročice   3. místo Matuška Tomáš - Vlašim Slabý Petr - Čechtice    

2011

P1000190 P1000161 1. místo Kůžel Miloš st. - Javorník Kůžel Miloš ml. - Javorník   2. místo Staněk Petr - Javorník Hrazdíra Radek - Javorník   3. místo Holada Josef - Strojetice Málek Pavel st. - Strojetice   4. místo Málek Roman - Strojetice Dudek Ivoš - Strojetice  

2010

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 1. místo Přitasil Josef st. - Miřetice Přitasil Vojtěch - Miřetice   2. místo Slunečko Petr - Otročice (Praha) Slunečko Martin - Otročice   3. místo Kůžel Miloš st. - Javorník Kůžel Miloš ml. - Javorník 4. místo Málek Pavel st. - Strojetice Holada Josef - Strojetice

2014

Dospělí
  1. Málek Roman - Strojetice
  2. Vodička Petr - Strojetice
  3. Sovka Martin - Onšov
Děti
  1. Budař Daniel - Onšov
  2. Hrabal Jakub - Křivsoudov
  3. Jaroš Tomáš ml. - Onšov
P1100554P1100546P1100537

2013

DSC00217 DSC00152 DSC00156 DSC00167 Dospělí
  1. Kuneš Luboš – Všechlapy
  2. Holada Josef - Strojetice
  3. Málek Roman - Strojetice
  4. Přitasil Vojtěch - Miřetice
Děti
  1. Roubal Jaroslav - Mohelnice
  2. Hrabal Jakub - Křivsoudov
  3. Jaroš Tomáš ml. - Onšov
  4. Slunečko Petr ml. - Otročice (Praha)

2012

P1070144 P1070099 P1070103 P1070137 Dospělí
  1. Holada Josef - Strojetice
  2. Kuneš Luboš - Všechlapy
  3. Slunečko Petr – Otročice (Praha)
Děti
  1. Přitasil Vojtěch – Miřetice
  2. Mareš Štěpán - Otročice
  3. Kehar Václav - Otročice

2011

P1030550 P1030592 P1030637 P1030673 Dospělí
  1. Kuneš Luboš – Všechlapy
  2. Burda Miroslav - Ctiboř
  3. Kůžel Miloš st. - Trhový Štěpánov
Děti
  1. Přitasil Vojtěch – Miřetice
  2. Šanda Martin - Čechtice
  3. Zvára Filip – Kondrac

2010

P1000101 P1000056 P1000057 Dospělí
  1. Kuneš Luboš - Všechlapy
  2. Přitasil Vojtěch - Miřetice
  3. Slunečko Petr - Otročice (Praha)
  4. Holada Josef - Strojetice
Děti
  1. Přitasil Vojtěch - Miřetice
  2. Novák Dominik - Čechtice
  3. Zvára Filip - Kondrac
  4. Mareš Štěpán - Otročice

2009

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Dospělí
  1. Slunečko Petr – Otročice (Praha)
  2. Přitasil Josef st. - Miřetice
  3. Foller Jaroslav – Otročice (Praha)
  4. Přitasil Vojtěch - Miřetice
Děti
  1. Přitasil Vojtěch - Miřetice
  2. Tesárek Martin - Němčice
  3. Mareš Štěpán - Otročice
  4. Nebřenský Jaroslav - Čechtice

2008

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Turnaj 2008 024 Dospělí
  1. Slunečko Petr – Otročice (Praha)
  2. Kuchař Jan - Vlašim
  3. Foller Jaroslav - Otročice (Praha)
  4. Langr Martin - Onšov
Děti
  1. Tesárek Martin – Němčice
  2. Šanda Martin – Čechtice
  3. Foller Jiří – Chmelná
  4. Langr Martin ml. - Onšov

2007

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Dospělí
  1. Přitasil Josef - Miřetice
  2. Slunečko Petr - Otročice (Praha)
  3. Kerouš Karel st. - Otročice
Děti
  1. Přitasil Vojtěch - Miřetice
  2. Tesárek Martin - Němčice
  3. Foller Jiří - Chmelná

2006

Dospělí
  1. Foller Jaroslav - Otročice (Praha)
Děti
  1. Sedláček David - Čechtice