13. ročník Otročice open 19.1.2019

Letos se zúčastnilo 19.borců.
  1. místo Petr Slunečko- Otročice
  2. místo Roman Málek- Strojetice
  3. místo Jan Michálek
  4. místo Antoním Sedláček ml.- Čechtice

12. ročník Otročice open-10.2.2018

Celkem se zúčastnilo 24 hráčů.
  1. místo- Lubomír Kříž- Vlašim
  2. místo- Petr Vodička- Strojetice
  3. místo- Myroslaw Kopinecz
  4. místo- Petr Slunečko-Otročice

11. ročník Otročice Open 28.1. 2017

Dospělí
  1. místo   Slunečko Petr - Otročice
  2. místo   Budař Dan  -  Onšov
  3. místo   Holada Josef  -  Strojetice
  4. místo   Málek Roman  -  Strojetice
  P1090420 Děti 1.místo   Jaroš Tomáš m. - Onšov 2.místo   Budař Dan    -  Onšov 3. místo   Boudník Ondřej  -  Čechtice P1090386 P1090357  

2015

19. 12. 2015,se uskutečnil  10. ročník Otročice Open jednotlivců, kam se o umístění a body přijelo poprat 24 hráčů v kategorii dospělých. Ze základních a osmifinálových skupin postoupilo do vyřazovacích bojů 8 nejlepších. Následující čtvrtfinále, semifinále a finále zformovalo toto umístění: Dospělí
  1. Kříž Lubomír -Vlašim
  2. Vodička Petr – Strojetice
  3. Ptáček Luboš -Křivsoudov
  4. Slunečko Petr-Otročice
Vítězové - OtročiceHráči - Otročice Do kategorie dětí se přihlásilo 10 závodníků, kteří mezi sebou soupeřili ve 45 napínavých kláních každý s každým s následujícím pořadím: Děti
  1. Budař Daniel – Onšov
  2. Jaroš Tomáš-Onšov
  3. Boudník Ondřej-Čechtice
  4. Urbánek Lukáš
Vítězové děti - OtročiceDěti - Otročice

2014

Dospělí
  1. Málek Roman - Strojetice
  2. Vodička Petr - Strojetice
  3. Sovka Martin - Onšov
Děti
  1. Budař Daniel - Onšov
  2. Hrabal Jakub - Křivsoudov
  3. Jaroš Tomáš ml. - Onšov
P1100554P1100546P1100537

2013

DSC00217 DSC00152 DSC00156 DSC00167 Dospělí
  1. Kuneš Luboš – Všechlapy
  2. Holada Josef - Strojetice
  3. Málek Roman - Strojetice
  4. Přitasil Vojtěch - Miřetice
Děti
  1. Roubal Jaroslav - Mohelnice
  2. Hrabal Jakub - Křivsoudov
  3. Jaroš Tomáš ml. - Onšov
  4. Slunečko Petr ml. - Otročice (Praha)

2012

P1070144 P1070099 P1070103 P1070137 Dospělí
  1. Holada Josef - Strojetice
  2. Kuneš Luboš - Všechlapy
  3. Slunečko Petr – Otročice (Praha)
Děti
  1. Přitasil Vojtěch – Miřetice
  2. Mareš Štěpán - Otročice
  3. Kehar Václav - Otročice

2011

P1030550 P1030592 P1030637 P1030673 Dospělí
  1. Kuneš Luboš – Všechlapy
  2. Burda Miroslav - Ctiboř
  3. Kůžel Miloš st. - Trhový Štěpánov
Děti
  1. Přitasil Vojtěch – Miřetice
  2. Šanda Martin - Čechtice
  3. Zvára Filip – Kondrac

2010

P1000101 P1000056 P1000057 Dospělí
  1. Kuneš Luboš - Všechlapy
  2. Přitasil Vojtěch - Miřetice
  3. Slunečko Petr - Otročice (Praha)
  4. Holada Josef - Strojetice
Děti
  1. Přitasil Vojtěch - Miřetice
  2. Novák Dominik - Čechtice
  3. Zvára Filip - Kondrac
  4. Mareš Štěpán - Otročice

2009

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Dospělí
  1. Slunečko Petr – Otročice (Praha)
  2. Přitasil Josef st. - Miřetice
  3. Foller Jaroslav – Otročice (Praha)
  4. Přitasil Vojtěch - Miřetice
Děti
  1. Přitasil Vojtěch - Miřetice
  2. Tesárek Martin - Němčice
  3. Mareš Štěpán - Otročice
  4. Nebřenský Jaroslav - Čechtice

2008

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Turnaj 2008 024 Dospělí
  1. Slunečko Petr – Otročice (Praha)
  2. Kuchař Jan - Vlašim
  3. Foller Jaroslav - Otročice (Praha)
  4. Langr Martin - Onšov
Děti
  1. Tesárek Martin – Němčice
  2. Šanda Martin – Čechtice
  3. Foller Jiří – Chmelná
  4. Langr Martin ml. - Onšov

2007

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Dospělí
  1. Přitasil Josef - Miřetice
  2. Slunečko Petr - Otročice (Praha)
  3. Kerouš Karel st. - Otročice
Děti
  1. Přitasil Vojtěch - Miřetice
  2. Tesárek Martin - Němčice
  3. Foller Jiří - Chmelná

2006

Dospělí
  1. Foller Jaroslav - Otročice (Praha)
Děti
  1. Sedláček David - Čechtice