Vítěz ročníku

Konečné pořadí -ročník 2018/2019

1. místo -  39 bodů

Slunečko Petr - Otročice  

2. místo -  22 bodů

Sedláček Antonín ml.- Čechtice Kapek Miroslav - Čechtice  

3. místo -  21 bodů

Málek Roman - Strojetice  

4. místo -  19 bodů

Budař Dan- Onšov Mynařík Jan - Onšov Mareš Miloš - Otročice  

5. místo -  14 bodů

Janeba Jiří - Bolina  

6. místo -  12 bodů

Kohout Jaroslav - Javorník  

7. místo -  11 bodů

Holada Josef-Strojetice  

8. místo -  7 bodů

Grác Jožo- Keblov  

9. místo -  6 bodů

Kos Ladislav- Chyšná Vodička Petr -Strojetice  

10. místo -  5 bodů

Kosová Nela - Chyšná  

11. místo -  4 body

Sedláček David - Čechtice Sedláček Antonín st. - Čechtice Prokop Miloš- Chlum Langr Martin - D. Kralovice  

12. místo -  2 body

Hrabánek Vojta -Onšov  

13. místo -  1 bod

Kakos - Chlum Mareš Štěpán - Otročice Ptáček Luboš - Křivsoudov Kopecký Pavel - Trhový Štěpánov Kopecký Petr - Trhový Štěpánov Michálek Jan- Vodička Lukáš -Strojetice Slunečko Petr ml. -Otročice Babka - Alberovice Málek Pavel - Strojetice Dudek Ivo - Strojetice   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ročník 2017/2018

Konečné pořadí!!

 

1. místo -  49 bodů

Vodička Petr - Strojetice  

2. místo -  24 bodů

Budař Dan- Onšov  

3. místo -  23 bodů

Slunečko Petr - Otročice  

4. místo -  21 bodů

Holada Josef - Strojetice  

5. místo -  15 bodů

Málek Roman - Strojetice Mynařík Jan - Onšov  

6. místo -  14 bodů

Kříž Lubomír - Vlašim  

7.místo -  12 bodů

Mareš Miloš - Otročice  

8. místo -  7 bodů

Janeba Jiří- Bolina Kohout Jaroslav - Javorník Kapek Miroslav - Čechtice  

9. místo -  6 bodů

Sedláček David - Čechtice Sedláček Antonín ml.- Čechtice  

10. místo - 4 body

Šanda Martin - Čechtice Kos Ladislav -Chyšná Jaroš Tomáš ml.- Onšov  Prokop Miloš - Chlum Sedláček Antonín st.- Čechtice  

11. místo - 3 body

Jaroš Tomáš st.- Onšov Kopinecz Myroslaw- Ukrajina  

12. místo - 2 body

Burda Miroslav - Všechlapy Kosová Nela - Chyšná Navrátil Radek- Chlum Foller Jaroslav - Otročice  

13. místo - 1 bod

Graz Jožo - Keblov Kohout Michal- Javorník  Jakl Antonín-Křivsoudov     =============================================================================================

Ročník 2016/2017

Konečné pořadí !!

1. místo -  28 bodů- výtězný vzájemný zápas s Petrem Vodičkou

Slunečko Petr - Otročice

2. místo -  28 bodů

Vodička Petr - Strojetice

3. místo -  19 bodů

Holada Josef - Strojetice

4. místo - 16 bodů

Sedláček David - Čechtice

5. místo - 11 bodů

Kříž Lubomír - Vlašim Šanda Martin - Čechtice Mareš Miloš - Otročice

6. místo - 10 bodů

Budař Dan - Onšov

7. místo - 8 bodů

Foller Jaroslav - Otročice

8. místo - 6 bodů

Kapek Miroslav - Čechtice Jaroš Tomáš ml. - Onšov Mynařík Jan - Onšov

9. místo -  5 body

Janeba Jiří - Chlum

10. místo -  4 body

p. Hanousek - Onšov p. Duda - Onšov Jaroš Tomáš st. - Onšov Prokop Jan - Chlum Málek Roman - Strojetice

11. místo -  3 body

Jakl Antonín - Křivsoudov p. Kohout Ml. - Javorník p. Kohout  St.- Javorník Sedláček Antonín st. - Čechtice

12. místo -  2 body

Navrátil Radek - Chlum David Špaček - Čechtice Alena Křížová - Vlašim p. Kot - Chlum

13. místo - 1 bod

Juzl Jan - Křivsoudov Ptáček Luboš - Křivsoudov p. Škoda - Onšov Martin Langr - Onšov p. Hrabánek - Onšov p. Michálek - Onšov p. Zelenka - Onšov Málek Pavel st.  - Strojetice Grác Novotný František - Otročice Boudník Ondřej - Čechtice      

Ročník 2015/2016

Konečné pořadí

1. místo - 27 bodů
Vodička Petr - Strojetice    (při rozstřelu po vyhraném zápase nad L. Křížem) 2. místo -27 bodů Kříž Lubomír - Vlašim
3. místo -22 bodů
Sedláček David - Čechtice
4. místo -19 bodů
Šanda Martin - Čechtice
5. místo -17 bodů
Holada Josef-Strojetice
6. místo -13 bodů
Sovka Martin - Onšov Slunečko Petr - Otročice
7. místo - 12 bodů
Křížová Alena-Vlašim
8. místo - 9 bodů
Ptáček Luboš -Křivsoudov Kapek Miroslav-Čechtice
9. místo - 8 bodů
Sedláček Antonín st. - Čechtice Sedláček Antonín ml. - Čechtice
10. místo - 7  bodů
Špaček David-Čechtice
11. místo - 6 bodů
Mareš Miloš-Otročice
12. místo - 5 bodů
Málek Roman - Strojetice p. Pošusta J.  – Lukavec p. Pošusta M. – Lukavec
13. místo - 4 body
Mynařík Jan - Onšov Budař Dan - Onšov Macháček Martin-Křivsoudov p.Škoda-Onšov Jakl Antonín - Křivsoudov
14. místo - 3 body
Kovařík Miroslav-Křivsoudov   Dudek Ivoš-Strojetice
15. místo - 2 body
p.Svoboda-Onšov
16. místo - 1 bod
Janeba Jiří - Chlum Prokop Jan - Chlum Červený Jan - Křivsoudov Souček Tomáš - Křivsoudov Slunečko Martin-Otročice Navrátil Radek - Chlum            
 

Ročník 2014/2015

Konečné pořadí

USER COMMENTS

USER COMMENTS

1. místo - 13 bodů Málek Roman  - Strojetice 2. místo - 12 bodů Slunečko Petr - Otročice 3. místo - 8 bodů Mareš Miloš - Otročice 4. místo - 5 bodů Vodička Petr - Strojetice Dudek Ivoš - Strojetice 5. místo - 4 body Kovařík Miroslav - Křivsoudov Kříž Lubomír - Vlašim 6. místo - 3 body Sedláček David - Čechtice Jakl Antonín - Křivsoudov p. Michálek - Onšov 7. místo - 2 body Foller Jaroslav - Otročice Sedláček Antonín ml. - Čechtice Kapek Miroslav - Čechtice Holada Josef - Strojetice 8. místo - 1. bod Sovka Martin - Onšov Šanda Martin - Čechtice Vodička Vladislav - Strojetice Kohout Jaroslav - Javorník Kohout Michal - Javorník Sedláček Antonín st. - Čechtice Čmuchal Karel - Košetice Čermák Karel - Košetice